Współtworcy

Nasz zespół to trzy zgrane nastolatki. Prywatnie dobre przyjaciółki. Postanowiłyśmy wykorzystać swoją pasję do czytania i stworzyć bloga na ten temat. Książki recenzujemy prawie, że od razu po skończeniu lektury. Jeśli macie jakieś do nas pytania lub chcielibyście, abyśmy zrecenzowały książkę, którą nam polecicie, to prosimy pisać w komentarzach, na fanpageu na Facebook lub po prostu w prywatnym e-mailu.


Fokeuek:
A więc witam Was. Mam na imię Klaudia. Urodziłam się w roku wyznaczającym nowe milenium. Uwielbiam czytać, śpiewać, rysować, pisać i uczyć się języków.
Swoją pasję do literatury "rozwijam" od przedszkola. Była ona ze mną od samego początku. Wiadomo, że zaczynałam od książek dla najmłodszych, jednak od tamtego momentu minęło trochę czasu i zajmuję się pozycjami z rozbudowaną fabułą i przesłaniem (lub czasami jego brakiem).
Nigdy nie przepadałam za kryminałami. Trzy pierwsze, którym dałam szansę, okazały się beznadziejne... Mam nadzieję, że może kiedyś nadarzy się okazja, gdy zreperuję o nich swoje zdanie. Tymczasem, do zobaczenia w recenzjach!
kontakt: fokeuek@gmail.com

Szalony Chomik:
Hej wszystkim. Mam na imię Wiktoria, ale wolę gdy ludzie zwracają się do mnie zdrobnieniem "Wiki". Jestem w tym samym wieku, co Klaudia. Kocham muzykę, uwielbiam śpiewać. Kiedyś kształciłam się w tym kierunku (zajęcia rozwijające).
Przyznam, że czytanie książek zafascynowało mnie niedawno. Odkryłam, że ubóstwiam wszystko, co ma motyw miłosny. Nie ważne z czym jest przeplatany. Ważne, że jest. Tak - pokrótce - zaczęła się moja przygoda z czytaniem.
Moją ulubioną pozycją jest Anioł stróż autorstwa Nicholasa Sparksa. Pożerałam ją i "pochłonęłam" w mgnieniu oka.  Wcześniej moje czytanie nie było takie "szybkie". Zazwyczaj zaczynałam coś i nie kończyłam. Bliską mojemu sercu stała się również Miłość za wszelką cenę, która została napisana przez Louise Reid.
I tak pokochałam to zajęcie. Przeżywam losy bohaterów, a nawet często wyobrażam sobie, że jestem na ich miejscu. I to jest cudowne!
Kiedyś moja mama narzekała, że nie czytam książek, a teraz jest w pełnym szoku. Więc moi drodzy - nie ma rzeczy niemożliwych. Zachęcam do czytania wszelakiej literatury, ponieważ pogłębia to zasób naszego słownictwa i rozwija naszą wyobraźnię.
Pozdrawiam Szalony Chomik.
kontakt: szalonychomik2006@gmail.com

Szczur:
Szesnastoletni freak z zamiłowaniem do dobrych książek, kotów, biologii, historii, języka polskiego, kultury rosyjskiej, podróży oraz muzyki rockowej i metalowej. Lubię stare opuszczone miejsca lub lasy. Nałogowo czytam komiksy. CYCLOPS WAS RIGHT! Jestem człowiekiem w sumie wszechstronnym. Preferuję klimaty turpistyczne, groteskowe, horroru, bądź post-apo. Oglądam dużo seriali. Bardzo cenię twórczość pana Bartosza Walaszeka. 
Dobre książki. Mówią, że o gustach się nie dyskutuje. Ja jednak lubię podejmować wyzwania. Ciągle poszukuję nowości, pędzę od jednego autora do drugiego, ale trzymam się swojej "bezpiecznej wysepki książek" jaką jest polska fantastyka. Proza Ćwieka, Jadowskiej, Gołkowskiego lub Sapkowskiego nie ma przede mną tajemnic.
Dobrej Zony! Zuza alias Szczur.
kontakt: ziuzia2001@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Recenzje na wygodzie , Blogger