Współtworcy

Nasz zespół to trzy zgrane nastolatki. Prywatnie dobre przyjaciółki. Postanowiłyśmy wykorzystać swoją pasję do czytania i stworzyć bloga na ten temat. Książki recenzujemy prawie, że od razu po skończeniu lektury. Jeśli macie jakieś do nas pytania lub chcielibyście, abyśmy zrecenzowały książkę, którą nam polecicie, to prosimy pisać w komentarzach, na fanpageu na Facebook lub po prostu w prywatnym e-mailu.


Fokeuek:
A więc witam Was. Mam na imię Klaudia. Urodziłam się w roku wyznaczającym nowe milenium. Uwielbiam czytać, śpiewać, rysować, pisać i uczyć się języków.
Swoją pasję do literatury "rozwijam" od przedszkola. Była ona ze mną od samego początku. Wiadomo, że zaczynałam od książek dla najmłodszych, jednak od tamtego momentu minęło trochę czasu i zajmuję się pozycjami z rozbudowaną fabułą i przesłaniem (lub czasami jego brakiem).
Nigdy nie przepadałam za kryminałami. Trzy pierwsze, którym dałam szansę, okazały się beznadziejne... Mam nadzieję, że może kiedyś nadarzy się okazja, gdy zreperuję o nich swoje zdanie. Tymczasem, do zobaczenia w recenzjach!
kontakt: fokeuek@gmail.com

Szalony Chomik:
Hej wszystkim. Mam na imię Wiktoria i jestem w tym samym wieku co Klaudia. Kocham muzykę, która stanowi mi wypełnienie każdej wolnej chwili. Doprowadziło to do tego, że uwielbiam śpiewać, czyli innymi słowy dawać całe sto procent siebie.
Niedawno odkryłam również kolejną rzecz, która zaczęła mi sprawiać przyjemność. Zaczęłam czytać książki, gdzie wcześniej było ciężko mnie do tego nakłonić. Zawsze zniechęcała mnie ilość stron danego utworu lub fakt, że nie znajdowało się w nim wiele obrazków. Cieszę się, że udało mi się z tego wydostać i mogę czerpać radość z pochłaniania dzieł literackich.
Przyznam, że lubię książki, które będą mogły mnie w jakiś sposób wzruszyć.
Liczę na to, że będziecie się dzielić swoimi spostrzeżeniami z nami.
Pozdrawiam cieplutko!
kontakt: szalonychomik2006@gmail.com

Szczur:
Szesnastoletni freak z zamiłowaniem do dobrych książek, kotów, biologii, historii, języka polskiego, kultury rosyjskiej, podróży oraz muzyki rockowej i metalowej. Lubię stare opuszczone miejsca lub lasy. Nałogowo czytam komiksy. CYCLOPS WAS RIGHT! Jestem człowiekiem w sumie wszechstronnym. Preferuję klimaty turpistyczne, groteskowe, horroru, bądź post-apo. Oglądam dużo seriali. Bardzo cenię twórczość pana Bartosza Walaszeka. 
Dobre książki. Mówią, że o gustach się nie dyskutuje. Ja jednak lubię podejmować wyzwania. Ciągle poszukuję nowości, pędzę od jednego autora do drugiego, ale trzymam się swojej "bezpiecznej wysepki książek" jaką jest polska fantastyka. Proza Ćwieka, Jadowskiej, Gołkowskiego lub Sapkowskiego nie ma przede mną tajemnic.
Dobrej Zony! Zuza alias Szczur.
kontakt: ziuzia2001@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Recenzje na wygodzie , Blogger